فروش محصولات زنبور عسل
خانه / عسل / خرید استثنایی ترین عسل درمانی یونجه

خرید استثنایی ترین عسل درمانی یونجه

عسل درمانی یونجه …تمامی عسل های موجود در طبیعت دارای گیاه منشاء می باشد.عسل ها علاوه بر دارای خاصیت مخصوص به خود از خواص موجود در گیاه منشاء نیز برخوردار می شوند.عسل یونجه نیز یکی از پر مصرف ترین و خوش خوراک ترین عسل در ایران بوده و اکثر افراد از این عسل استفاده می کنند.در ادامه به خواص این عسل پر مصرف می پردازیم.

  • طبیعت یونجه وعسل یونجه
  • اثرعسل یونجه در بدن
  • آیا عسل یونجه مضراتی هم دارد
  • عسل قره داغ
عسل درمانی یونجه

طبیعت یونجه وعسل یونجه

یونجه گیاهی ازخانواده باقالیان با طبع معتدل بوده که دارای خاصیت فراوانی ازنظردارویی وغذایی می باشد.این گیاه درصنایع دارویی وغذایی به صورت عصاره ،پودر،خشک شده و درسایرفرآورده های مختلف موجود بوده و روزمره مورد استفاده ی افراد با بیماری خاصی می شود.جالب است بدانید افراد زیادی براین باور هستند که یونجه گیاهی مخصوص دام می باشد.ولی براساس تحقیقات پزشکان مختلف در مورد این گیاه به نتایج بسیارخوبی دست یافته اند که در زیر به تعدادی از خواص این گیاه(یونجه) برای انسان را مطالعه می کنیم:

۱-خون ساز بوده و درتصفیه ی خون کمک می کند
۲-افزایش شیرمادر
۳-بهبود عفونت های دهان ودندان
۴-سلامتی استخوان را تضمین می کند.
۵-فرح آوروانرژی بخش می باشد.
۶-اگردم کرده ی تخم گیاه یونجه میل شود باعث قاعده آوری می شود.
۷-کنترل کننده و درمانگر اسهال و تهوع
عسل درمانی یونجه
فواید عرق یونجه افرادی که به صورت مستقیم و یا دم کرده گیاه یونجه را نتوانند مصرف کنند.با مصرف عرق این گیاه معجزه آسا می توانند از تمام خاصیت یونجه بهره ببرند.ازجمله خواص بی نظیر عرق یونجه می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

۱-انرژی بخش و نشاط آور

برای بهره مند شدن ازاین خاصیت هر روز یا یک روز در میان به مقدار نصف لیوان کوچک میل شود.

۲-افزایش بینایی
یونجه به دلیل داشتن ویتامین A زیاد به تقویت بینایی بسیار کمک می کند.
۳-افزایش وزن
به دلیل کلسترول موجود در یونجه باعث ایجاد چربی دربدن و درنهایت موجب چاقی می شود.
۴-کنترل و کاهش قند در خون
۵-استحکام استخوان
کلسیم زیاد موجود در یونجه باعث سفتی استخوان وحتی درمان بیماری راشیتیسم(نرمی استخوان)می شود.
عسل یونجه: یونجه گیاهی به صورت بذری بوده و از طریق گرده تکثیرمی شود.زنبورعسل در زمان گرده افشانی به سراغ این گیاه هان رفته و شهد و گرده ی آنها را جمع آوری می کند و در فرایند عسل سازی استفاده می کند.معمولا به دلیل کشت وسیع یونجه در ایران،عسل یونجه به صورت تک گل برداشت می شود.عسلی که ازیونجه برداشت می شود جزو عسل پرخاصیت از نظر دارویی و خوشمزه از نظر خوراکی می باشد این خاصیت ها درعسل یونجه به دلیل داشتن شیرینی ملایم،ساکارزپایین،انواع ویتامین و آنزیم های مفید و کربوهیدرات می باشد.

اثر عسل یونجه در بدن

تمامی عسل ها دارای خواص تقریبا مشابهی دارند اما برخی از عسل های تک گل یکسری ویژگی های منحصربه فرد ی دارند که یونجه نیزاز این خاصیت مستثنی نیست:
۱-سرشار از آنتی اکسیدان
آنتی اکسیدان دربدن نقش تقویت سلول وحفظ آنها دربرابرانواع تهدیدها از جمله استرس های اکسایشی را انجام می دهند.معروفترین آنتی اکسیدان درعسل یونجه زردینه بوده و درمبارزه و حفظ سلامتی سلولها موثر عمل کرده و بدن را در برابر انواع بیماری های مقاوم می کند.عسل یونجه و سایر عسل ها به خاطر داشتن همین آنتی اکسیدان ها باعث تقویت سیستم ایمنی بدن شده و آن را در برابرانواع بیماری ها و سرطانها مقاوم می کند.لذا عسل را به عنوان بهترین داروی طبیعی و ارگانیک می نامند.
۲-بهبود عملکرد مثانه
عسل یونجه به دلیل خون ساز و تصفیه کردن خون باعث بهبود و تسریع عملکرد مثانه می شود.زمانی که مثانه به درستی کار کند دیگراثری از سنگ کلیه در بدن وجود نخواهد داشت.
۳-آرام بخش و تسکین دهنده
عسل تنها ماده ی طبیعی می باشد که بلا فاصله بعد از مصرف مستقیما به محل درد رفته و با عوامل بیماری زای بیرونی مبارزه می کند.آنزیم های موجود درعسل باعث به وجود آمدن نوار و لایه ی محافظتی در بدن شده وازسلول های آسیب دیده محافظت می کند.به طبع این عمل باعث کاهش درد در ناحیه بیماری شده و موجب آرام شدن بدن می شود.
۴-مفرح و نشاط بخش
باتوجه به اینکه عسل یونجه دارای خاصیت ضد عفونی و ضد مسمومیت درمعده می باشد.نتیجه می گیریم عسل یونجه در مبارزه با ناخوشی ها در بدن مفید عمل کرده و باعث جذب انواع ویتامبن،کربوهیدرات و مواد معدنی توسط بدن شده و به طبع آن باعث تقویت و افزایش انرژی در بدن می شود.

۵-شادابی پوست
مصرف مداوم عسل یونجه انواع لک،مک و آکنه های پوست را ازبین برده و باعث ترمیم سلول های مرده ی پوست می شود،باز شدن منافظ پوست با مصرف عسل،صورت با مصرف عسل،باعث شادابی پوست صورت شده و زیبایی را به ارمغان می آورد.لذا عسل یونجه بهترین گزینه برای ساختن ماسک صورت می باشد. توجه:عسل یونجه دارای خواص دارویی و غذایی بسیار زیادی می باشد.اینجا تنها به تعداد انگشت شماری از این خاصیت ها اشاره کردیم.  

برای مطالعه در مورد این عسل روی عسل یونجه کلیک کنید.

آیا عسل یونجه مضراتی هم دارد

طبق تجربه ی مصرف کنندگان وتوصیه ی بزرگان علم،عسل طبیعی هیچ گونه عوارضی ندارد اما در برخی شرایط و برای افراد خاصی عسل یونجه و سایر عسل ها منع مصرفی دارد.
۱-عسل یونجه نسبت به اکثرعسل های تک گل دارای ساکارز بالاتری بوده و برای افراد دیابتی بسیار مضر می باشد.
۲-عسل یونجه و تمامی عسلها نباید توسط خردسالان و نوزادان تغذیه شود.
۳-افرادی که به گیاه یونجه و گرده ی این گیاه حساسیت دارند نباید مصرف کنند.
عسل درمانی یونجه

عسل قره داغ

گروه قره داغ دارای زنبورداران بسیارباتجربه و آموزش دیده ای هست و همه ساله درنقاط مختلف شمالغرب کشور،جاهایی که کشت یونجه و شبدر به صورت وسیع انجام می شود اقدام به تولید عسل تک گل یونجه می کنند و به مصرف کنندگان این عسل عرضه می کنند.
جهت خرید عسل درمانی یونجه باراههای ارتباطی گروه قره داغ در ارتباط باشید.

((تجربه و دیدگاه خود را در مورد عسل یونجه با ما درمیان بگذارید))

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: سعید قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09358532659
مدیر فروش: 09145394274
شماره ثابت: 02136042715
شماره فکس: 02136042715
آدرس کانال: asal_gharedagh@
پست الکترونیکی: jagender1371@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید انواع موم ورق رنگی برای تولید شمع

خرید موم ورق رنگی آیا به دنبال آرامش در منزل یا محیط کار هستید؟در دنیای …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید