فروش محصولات زنبور عسل
خانه / خارشتر / خریدعسل خارشتر با نازلترین قیمت-عسل قره داغ

خریدعسل خارشتر با نازلترین قیمت-عسل قره داغ

خریدعسل خارشتر ..برخی از گیاهان گرمسیری که ما از خواص آنها بی اطلاع هستیم و گاهی اوقات آنها را نادیده و نسبت به خواص آنها بی توجه هستیم.یکی از این گیاهان که هم خودش دارای خاصیت دارویی فراوانی برای ما هستند و هم فراورده های آن گیاه خارشتر می باشد.عسل خارشتر نیز یکی از این محصولات ارگانیک این گیاه بوده و دارای فواید زیادی برای ما دارد.

  • گیاه خار شتر و خواص
  • عسل خارشتر و خواص آن

گیاه خار شتر و خواص

خریدعسل خارشتر
در طبیعت هر گیاهی که دارای گل باشد و در مسیر زنبورعسل قرار بگیرد مطمئنا زنبور از گل آن شهد و گرده جمع آوری کرده و عسل سازی می کند.گیاه خارشتر نیز از این مسئله مستثنی نیست. از طرفی چون رشد خارشتربیشتردرمناطق گرم سیری می باشد و زنبورها نیز توانایی کار در گرما را ندارند لذا عسل به دست امده ازاین گیاه نیز کم بوده و جزو عسل تک گل می باشد. عسل خارشتر به دفع سریع‌ ترو آسان‌ تر سنگ کلیه وسنگ مثانه کمک می‌کند.عسل خارشتر همچنین در درمان و بهبود زخم‌های مقعدی بسیارموثر عمل می کند. خارشتر به عنوان تنها گیاهی شناخته شده است، که دارای الکل جامد می‌باشد و خاصیت ضدعفونی کنندگی نیز دارد. همچنین درمان بواسیر با این عسل یکی از راه‌های شناخته شده در طب سنتی برای رفع و درمان این مشکل ناخوشایند می باشد. گیاه خارشتر بدلیل خودرو بودن تمامی خواصی هم که این گیاه در خود دارد تماما به صورت ارگانیک وطبیعی می باشد.در زیر به چند نمونه از خواص عسل این گیاه باارزش برای شما نام می بریم:
۱-درمان و رفع مشکلات مربوط به کبد وکلیه
۲-آرام بخش بوده و در رفغ استرس و اضطراب مفید عمل می کند.
۳- افرادی که از مشکلات روحی و ضعف اعصاب رنج می‌برند، بسیار مفید و موثر است.
۴-درمان بی خوابی در افراد سنین بالا
۵- دارای خواصی برای تسکین دردهای رماتیسمی، درمان ورم پروستات، خواب‌آور
۶- دارای خواص تقویت کننده حافظه و مغز و اعصاب و در نهایت تقویت کننده معده و دستگاه گوارش است.
خریدعسل خارشتر

خواص خارشتر:روغن برگ های خارشتر برای درمان روماتیسم بسیار مفید می باشد.گل آن برای التیام بواسیر موثر است. مواد موجود در ریشه خارشتر

می‌تواند در تقویت سیستم دفاعی بدن مؤثر واقع شود و لذا گزینه مناسبی برای درمان و مهار بیماری ایدز به‌شمار می رود.

عسل خارشتر و خواص آن

در طبیعت هر گیاهی که دارای گل باشد و در مسیرزنبورعسل قرار بگیرد مطمئنا زنبور از گل آن شهد و گرده جمع آوری کرده و عسل سازی می کند.گیاه خارشتر نیز از این مسئله مستثنی نیست. از طرفی چون رشد خارشتر بیشتر درمناطق گرم سیری می باشد و زنبورها نیز توانایی کار در گرما را ندارند لذا عسل به دست امده ازاین گیاه نیز کم بوده و جزو عسل تک گل می باشد. عسل خارشتر به دفع سریع‌ تروآسان‌ تر سنگ کلیه وسنگ مثانه کمک می‌کند.عسل خارشتر همچنین در درمان و بهبود زخم‌های مقعدی بسیارموثر عمل می کند. خارشتر به عنوان تنها گیاهی شناخته شده است، که دارای الکل جامد می‌باشد و خاصیت ضدعفونی کنندگی نیز دارد.همچنین درمان بواسیر با این عسل یکی از راه‌های شناخته شده در طب سنتی برای رفع و درمان این مشکل ناخوشایند می باشد.  
خریدعسل خارشتر

گیاه خارشتر بدلیل خودرو بودن تمامی خواصی هم که این گیاه در خود دارد تماما به صورت ارگانیک وطبیعی می باشد.در زیر به چند نمونه از خواص عسل این گیاه باارزش برای شما نام می بریم:

۱-درمان و رفع مشکلات مربوط به کبد وکلیه
۲-آرام بخش بوده و در رفغ استرس و اضطراب مفید عمل می کند.
۳- افرادی که از مشکلات روحی و ضعف اعصاب رنج می‌برند، بسیار مفید و موثر است.
۴-درمان بی خوابی در افراد سنین بالا
۵- دارای خواصی برای تسکین دردهای رماتیسمی، درمان ورم پروستات، خواب‌آور
۶- دارای خواص تقویت کننده حافظه ومغزو
اعصاب و در نهایت تقویت کننده معده و دستگاه گوارش است.  
خصوصیات عسل خارشتر: عسل خارشتر،اگر با عسل های دیگر مخلوط نشود،رنگی مایل به سفید دارد. عسل خارشتر بسیارخوش‌عطر و خوش بو است و درهوای پاک کویر برداشت می‌شود. چون هیچ‌گونه سمپاشی بر روی گیاهان خارشتر انجام نمی‌شود، عسل آن نیز کاملا ارگانیک پرخاصیت است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: سعید قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09358532659
مدیر فروش: 09145394274
شماره ثابت: 02136042715
شماره فکس: 02136042715
آدرس کانال: asal_gharedagh@
پست الکترونیکی: jagender1371@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید