فروش محصولات زنبور عسل
خانه / بره موم / فروش فرآورده های بره موم بااسنثنایی ترین قیمت

فروش فرآورده های بره موم بااسنثنایی ترین قیمت

فروش فرآورده های بره موم…..هر محصولی که از زنبور عسل تولید شده و قابل لمس باشدحاوی ویتامین وپروتئین هایی هست که برای بدن انسان بسیار مفید می باشد.این روزها محصولی که بیشتر مورد توجه طبیبان سنتی و دانشمندان در جهت درمان بیماری بصورت ارگانیک قرار گرفته بره موم می باشد.با یافتن ساختار این ماده و تبدیل آن به فرآورده های مختلف در درمان خیلی از بیماری ها استفاده می کنند.

فروش فرآورده های بره موم
  • کپسول بره موم چگونه تولید می شود؟
  • قیمت بره موم خام چگونه تعیین می شود؟

کپسول بره موم چگونه تولید می شود؟

بره موم خام دارای سلول های حبس شده ی بسیار زیادی هست لذا مصرف ان به صورت خام می تواند مشکلاتی را برای افراد ایجاد کند ولی این مسئله قطعی نیست زیرا افرادمختلفی نیز هستند که با مصرف خام بره موم نیز نتیجه می گیرند.

برای تولید کپسول بره موم ابتدا بره موم خام را از هر چه مواد اضافی از قبیل خاک،سنگ،چوب ،نخ وهر چیز دیگری که اضافه باشد پاک می کنیم سپس آنرا در دمای پاینتر معمولا زیر۱۰درجه یعنی دمایی که درآن بره موم شکننده باشد به وسیله ی آسیاب یا دستگاه مخصوص تولید پودر بره موم را تبدیل به پودر می کنیم سپس از داروخانه ها ویا ارگان های دارویی ساشه های کپسول را تهیه میکنیم وبه مقدار ۵۰۰میلی گرم الی ۱گرم پودر بره موم آماده شده را در ساشه میرزیم سپس یک طرف کپسول را نیز بسته تاکپسول آماده ی مصرف شود.

نکته:در هنگام تهیه ی پودر باید بهداشت دست ودستگاه به طور کامل رعایت شود وپس از تولید پودر نباید زیاد در هوای آزاد قرار گیرد. از طرفی چون مصرف کپسول مستقیما به معده رفته واز طریق روده جذب بدن می شود زمان پاسخ دهی نسبت به سایر مصرف ها سریع تر است.

قیمت بره موم خام چگونه تعیین می شود؟

در حالت عادی زنبور های عسل از بره موم جهت ضد عفونی کندو و کنترل دمای داخل کندو استفاده می کنند.لذا مقدار تولید شده در هر کندو نهایتا به ۱۰۰گرم بره موم می رسد حتی در برخی مناطق مقدار ان به صفر نیز میرسد لذا چون برداشت این ماده با توجه به مقدار کم زمان بر هست خیلی از زنبورداران حتی اقدام به برداشت آن نیز نمی کنند. ولی این روزها چون مصرف بره موم به عنوان داروی ارگانیک باتوصیه ی پزشکان در بین بیماران و مبتلایان به سرطان بیشتر شده کند نحوه ی تولید بره موم نیز نسبت به قبل تفاوت پیدا کرده وکمی راحتتر شده است.در این روش با ایجاد درز ویا دریچه های صوری اقدام به تولید بره موم بیشتری میکنند.ودر مقدار بالاتر با استفاده از تله بره موم زنبورداران بره موم بیشتری تولید میکنند.به همین دلیل بره مومی که به صورت سنتی برداشت می شود به دلیل زحمت زیاد قیمت بالایی دارد.وهمچنین زمان برداشت و رنگ بره موم در قیمت آن نقش مهمی دارد.

نکته:بره موم مناطق سرد دارای کیفیت بهتری نسبت به مناطق گرم تر دارد از طرفی بره موم سبز نسبت به سایر بره موم ها قیمت بالاتری دارد.

فروش فرآورده های بره موم
فروش فرآورده های بره موم
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: سعید قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09358532659
مدیر فروش: 09145394274
شماره ثابت: 02136042715
شماره فکس: 02136042715
آدرس کانال: asal_gharedagh@
پست الکترونیکی: jagender1371@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید غیر حضوری و اینترنتی برهموم طبیعی

خرید غیر حضوری برهموم آیا با بره موم طبیعی سر و کار دارید؟ برهموم مورد …

Call Now Buttonتماس بگیرید