فروش محصولات زنبور عسل
خانه / پیاز / فروش عسل درمانی برای ساخت مخلوط عسل وپیاز

فروش عسل درمانی برای ساخت مخلوط عسل وپیاز

فروش عسل درمانی … به طور طبیعی اکثر خوراکی های ارگانیک همان انتی بیوتیک های طبیعی هستند که دردرمان و کنترل اکثر بیماری ها و سرطان ها موثر عمل می کنند و حتی به طور کلی ازبین می برند.ترکیب عسل و پیاز نیز یکی از این ترکیبات هست که در ادامه به فواید هر کدام و مخلوط آنها اشاره می کنیم.

  • پیاز و خواص آن
  • خواص عسل
  • مخلوط آب پیاز و عسل چه خاصیتی دارد

پیاز و خواص آن

پیاز از خانواده سبزی ها و امروزه غذاهای بسیار کمی هستند که در ان پیاز استفاده نشود علاوه خاصیت های دارویی دارای عطر خاصی در غذاها می باشد.تاریخچه ی پیاز بسیار کهن می باشد به حدود ۳۵۰۰سال پیش از مسیح بر می گردد و تقریبا در تمامی ادیان و فرمانروایان به کاشت مصرف ان اشاره شده است.جالب است بدانید در هر تاریخی در مورد مصرف عمومی و دارویی از پیاز حرف هایی گفته شده است حتی در برخی دیوار ها و مقبره های مصر باستان نقاشی های مربوط به پیاز دیده می شود.امروزه نیز به روال گذشته از این سبزی پر خاصیت هم به عنوان چاشنی و هم به عنوان دارو در بین انسانها استفاده می شود.

فروش عسل درمانی
خواص دارویی پیاز
درادامه به تعداد انگشت شماری از فواید این سبزی پر خاصیت را برای شما باز گو می کنیم:
۱-کنترل و درمان انواع سرطان(سرطان مری،پروستات و روده ی بزرگ)
طبق تحقیاتی که درزمینه ی تاثیر پیاز برای سرطان انجام شده است به این نتیجه رسیده اند پیاز برای درمان انواع سرطان الاخصوص سرطان های معده و روده ی بزرگ تاثیر بسیار مثبت داشته و دلیل این تاثیر نیز وجود ترکیبات آلی گوگرد بوده است و نحوه ی عملکرد آن به این صورت است که از رشد تومورها و جهش زا شدن آنها جلوگیری می کند.پیاز به دلیل سرشار بودن از ویتامین c وآنتی اکسیداناز شکل گیری رادیکالهای آزاد جلوگیری می کند و مانع از ایجاد سرطان دربدن می شود.
۲-بهبود عملکرد صحیح قلب وعروق
پیاز باعث افزایش عنصری نام اوکسی لیپین می شود همان ماده ای که در کنترل چربی خون و کلسترول بسیار کمک می کند.از طرفی سولفور موجود درپیاز به عنوان کاهنده ی فراین انعقاد خون بوده و باعث کاهش فشار خون و خطرحمله ی قلبی می شود.
۳-بهبود عملکرد معده و هاضمه
مواد مغذی موجود در پیاز مانند کلسیم،انرژی ،ویتامین سی،منیزیم،فسفر،پتاسیم،آهن و…..
باعث مصون نگه داشتن معده ازامراض وانواع زخم ها می شود.همه ی این اتفاقها به دلیل حذف رادیکالهای آزاد در بدن می شود.مصرف مداوم این سبزی پرخاصیت باعث حفظ سلامتی پرزهای داخلی معده شده وهضم را برای معده و روده آسان می کند.
۴-تقویت سیستم ایمنی بدن
پیاز دارای مقدارقابل توجهی از ماده ای به نام سلنیوم است.دلیل زیاد بودن سلنیوم نیز کورستین است.این ماده ی معدنی عملکرد سیستم ایمنی بدن را تحریک می کند و در کاهش التهاب بدن بسیار موثر عمل میکند.
۵- دارای خاصیت ضد عفونی
پیاز به دلیل داشتن خاصیت ضد عفونی و میکروب کشی باعث ازبین رفتن التهاب وانواع میکروب در معده می شود.لذا توصیه می شود درهرسفری دراولین وعده ی غذایی خود همراه غذا پیاز مصرف کنید تا آلوده به میکروب جدید نشوید.
۶-تقویت تراکم استخوان در افراد سن بالا
طبق یافته های دانشمندا کلسیم موجود در پیازباعث تقویت استخوان ها می شود به طبع مصرف آن در سنین بالا خصوصا در بانوان باعث سفت شدن استخوان شدن و از پوکی ان جلوگیری می کند.
۳-بهبود عملکرد معده و هاضمه
مواد مغذی موجود در پیاز مانند کلسیم،انرژی ،ویتامین c،منیزیم،فسفر،پتاسیم،آهن و….. باعث مصون نگه داشتن معده از امراض وانواع زخم ها می شود.همه ی این اتفاقها به دلیل حذف رادیکالهای آزاد در بدن می شود.مصرف مداوم این سبزی پرخاصیت باعث حفظ سلامتی پرزهای داخلی معده شده وهضم را برای معده و روده آسان می کند.
۴-تقویت سیستم ایمنی بدن  
پیاز دارای مقدارقابل توجهی از ماده ای به نام سلنیوم است.دلیل زیاد بودن سلنیوم نیز کورستین است.این ماده ی معدنی عملکرد سیستم ایمنی بدن را تحریک می کند و در کاهش التهاب بدن بسیار موثر عمل میکند.
۵- دارای خاصیت ضد عفونی
پیازبه دلیل داشتن خاصیت ضد عفونی و میکروب کشی باعث ازبین رفتن التهاب و انواع میکروب در معده می شود.لذا توصیه می شود درهرسفری دراولین وعده ی غذایی خود همراه غذا پیاز مصرف کنید تا آلوده به میکروب جدید نشوید.  
۶-تقویت تراکم استخوان در افراد سن بالا
طبق یافته های دانشمندا کلسیم موجود در پیاز باعث تقویت استخوان ها می شود به طبع مصرف آن در سنین بالا خصوصا در بانوان باعث سفت شدن استخوان شدن و از پوکی ان جلوگیری می کند.
۷-تقویت پوست و مو
پیاز سرشاراز ویتامین c می باشد و همین ویتامین c درایجاد کلاژن در ریشه ی مو بسیار مفید عمل می کند و باعث رشد و تقویت مو و سلامتی پوست می شود.

مضرات پیاز  
نکته:هرخوراکی درکنار مزیت یک سری معایبی نیز دارد و مصرف بی رویه و زیاد پیازدراکثرافراد منجر به ناراحتی های زیر می شود:
۱-احتمال قرمزی و خارش درپوست و اطراف چشم شود
۲-احتمال نارحتی در معده
۳-احتمال کند شدن فرایند خون سازی
۴-باعث ایجاد نفخ می شود.خصوصا در افرادی که دچار سوزش و رفلاکس معده هستند
توجه:سعی کنید همیشه از پیاز تازه استفاده کنید زیرا پیاز مانده و برش خورده باعث جذب باکتری های سالمونا و اشریشیا می شود و پیازرا به شدت آلوده میکنند.درضمن اگردرمصرف پیاز زیاده روی شود موب رقیق شدن خون شده و با داروهای رقیق کننده ی خون مانند کومادین تداخل ایجاد کند.

خواص عسل

عسل طبیعی یکی از معجزات خداوند در طبیعت بوده و تقریبا برای همه نوع امراض مفید وموثر می باشد. به جای پرداختن به طرز ساخت این محصول توسط زنبوربه تعداد اندکی ازهزاران فایده ی عسل اشاره میکنیم.
فروش عسل درمانی
۱-بهبودحساسیت وآلرژی
در ساخت عسل معمولا یکی از عنصرها اصلی گرده ی گل می باشد.گرده درعسل به دلیل داشتن ویتامین های خانواده ی B مانند یک داروی تقویت ایمنی عمل می کند.زمانی که گرده با عسل وارد بدن می شود یک سری آنزیم های ضد میکروبی ایجاد می کند و باعث تحریک ایمنی بدن شده و بدن را به حالت تدافعی وارد می کند.این عمل در بدن باعث می شود در برابر حساسیت های فصلی واکنش نشان دهد و آنها را ازبین می برد.
۲-خاصیت ضد عفونی و ضد میکروبی
عسل جزو خوراکی های  فاسد نشدنی هست و چون دارای خاصیت اسیدی می باشد دربدن به شدت با عفونت ها و میکروب ها مبارزه می کند و آنها را ازبین می برد.
۳-شادابی و سلامت پوست
عسل طبیعی به دلیل داشتن انواع ویتامین ومواد معدنی باعث ترمیم و تحریک سلولهای پوست شده و باعث جذب رطوبت و مواد لازم برای شادابی پوست می شود.لازم به ذکرهست علاوه بر با خوردن عسل می توان پوستی شاداب داشت با استفاده ازماسک عسل نیز می توان به این فرایند سرعت بخشید.
۴-تقویت حافظه
مواد مغذی و انتی اکسیدانهای موجود درعسل باعث شارژ و تغذیه ی سلول های مغز شده و باعث جوان ماندن آنها می شود.اگربه طورمداوم ازعسل طبیعی استفاده کنیم درسنین پیری دچار آلزایمر نخواهیم شد.
۵-تقویت قوای جنسی
طبق تحقیقات دانشمندان مصرف مداوم عسل درمردان باعث تقویت و کیفیت هورمون تستسترون و در زنان باعث تحریک هورمون استروژن و به طبع آن به بر انگیختگی قوای جنسی و جسمی درهردو می شود.حتی برخی پزشکان برای افرادی که میل جنسی کمی دارند،عسل طبیعی با طبع گرم را برای بیمار تجویز می کنند.
۶-مفرح و انرژی بخش
یکی از دلایل مهم خستگی بدن و بی حوصلگی درصبح هنگام پایین بودن قند خون می باشد وعسل طبیعی سرشارازکربوهیدرات و مواد قندی طبیعی می باشد. در میان مواد مغذی و قندی عسل،گلوکز و فروکتوز نسبت به سایر آنزیم ها فورا وارد جریان خون شده موجب تسریع عمل خون می شود و به طبع آن انرژی بدن به شدت در اول صبح بالاتر می رود.لذا توصیه می شود برای داشتن روز پرانرژی در صبحانه سعی کنید از عسل طبیعی مصرف کنید.یا به جای مصرف مستقیم عسل می توانید همراه با آب ولرم مخلوط کرده و میل نمایید.
فروش عسل درمانی

مخلوط آب پیاز و عسل چه خاصیتی دارد

سبزی پیازوعسل هر دو دارای دارای خواص غذایی ودارویی فوق العاده ای هستند.حال اگر این دو خوراکی را با هم مخلوط کنیم تبدیل به یک انتی بیوتیک بسیار قوی می باشد که اکثر بیماری ها را از پای در می آورند. این ترکیب را درمان گر قوی برای سرفه های شدید و پیشگیری از ابتلا به سرطان می دانند. گفته می شود کسانی که از سرفه های شدید رنج می برند از مخلوط پیازوعسل می توانند استفاده کنند تا سریع تر نتیجه یگیرند.
فروش عسل درمانی

جهت خرید و فروش عسل درمانی با گروه قره داغ درارتباط باشید

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: سعید قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09358532659
مدیر فروش: 09145394274
شماره ثابت: 02136042715
شماره فکس: 02136042715
آدرس کانال: asal_gharedagh@
پست الکترونیکی: jagender1371@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید