فروش محصولات زنبور عسل
خانه / ژل / فروش بره موم جهت عصاره گیری وتولیدفرآورده

فروش بره موم جهت عصاره گیری وتولیدفرآورده

فروش بره موم: این روزها اکثر طبیبان سنتی و پزشکان با تجربه در درمان خیلی از بیماریهای  خطرناک سرطانی و غیر سرطانی،پوستی و…از داروهای ارگانیک طبیعت استفاده می کنند.باتوجه به مطالعات گسترده ای که در مورد خواص بره موم انجام شده بره موم تنها ماده ضد سرطانی شناخته شده هست که در بین بیماران سرطانی جهت درمان استفاده می شود.

  • ژل بره موم چیست؟
  • انواع محصولات بره موم
  • چطور در تهران بره موم تهیه کنیم؟

ژل بره موم چیست؟

فروش بره موم

آیا می دانیدبره موم زنبورعسل دارای دهها محصول جانبی می باشد که هرکدام خواص منحصر به فردی می باشد یکی از با ارزش ترین این محصول ژل بره موم می باشد.

ژل بره موم  به دلیل داشتن مواد فعال  می تواند یک تقویت کننده ومحافظت کننده ی پوست به صورت موضعی مورد استفاده قرار می گیرد.ژل بره موم با توجه به اینکه برای تولید آن نیاز به تکنولوژی خاصی می باشد لذا در ایران شرکت های معدودی اقدام به تولی آن می کنند.اکثر محصولاتی که در دارخل بازار موجود هست وارداتی می باشد.                                                        

بره مومی که از کندوی زنبور عسل استخراج می شود، از قديم الایام بعنوان عامل شفا دهنده درترميم پوست  و بيماريهاي پوستی مورد توجه بوده و علاوه بر آن خاصيت ضد ميكروبي وضد سرطانی نیز ازآن گزارش شده است.

از طرفی بره موم ترکیبی ازموادمختلف ازجمله  انواع فلاونوئید ها ، آنتی اکسیدان ها، گروه های فنلی، اسیدآمینه ها، ویتامین ها و  همچنین مواد آنتی بیوتیکی  می باشد. بره موم با دارا بودن انواع ویتامین ها از جمله ویتامین A ، ویتامین B6 ، انواع اسیدآمینه  و مواد آنتی اکسیدان سبب نرمی وتازگی پوست می شود.عوامل موجود در بره موم باعث رشد سریعتر سلولها و تامین مواد مورد نیاز پوست می گردد. اکثر جوش های صورت دارای آلودگی به باکتریهای استافیلوکوکوس هستند که این ماده می تواند بعنوان یک ممانعت کننده از رشد این باکتری بر روی پوست صورت عمل کند.

فروش بره موم

نکته:در نگه داری این محصول(ژل بره موم)با توجه به نکات گفته شده بر روی محصول نسبت به دمای نگه داری جدی باشید. جهت بازدهی بالا و گرفتن نتیجه ی سریع روزانه از این محصول باید دو بار استفاده شود.در هربار مصرف محل موضع  ابتدا شسته شده وسپس از ژل استفاده کرده وبعداز نیم ساعت ژل را باآب کاملا بشویید.

نکته۲:ژل بره موم به هیچ عنوان خوراکی نیست.

انواع محصولات بره موم

همانطور که در پاراگراف های بالا توضیح داده شد بره موم محصولات جانبی زیادی دارد.از طرفی جون مردم روز به روز از فواید این محصول شگفت انگیز اطلاع پیدا می کنند به تعدادفرآورده های آن افزوده می شود.در این بخش به جای شمارش این محصولات تصمیم دارم درمورد عصاره ی بره صحبت کنیم.

عصاره ی بره موم برخلاف ژل بره موم کاملا خوراکی می باشد.

عصاره گیری از بره موم می تواند به دو صورت باشد:

  • آبی
  • الکلی

عصاره آبی : در این نوع عصاره گیری به دلیل ترکیب با آب محصول دارای ۴۰الی ۵۰درصد دارای بره موم می باشد عصاره ی آبی هیچ گونه عوارضی نداشته ومی توانید روزانه به طور متوسط ۳ سی سی در یک دوره همراه با عسل ویا آب نیم ساعت قبل از غذا میل نمایید.

عصاره الکلی: در این روش عصاره گیری بره موم را به صورت تکه تکه همرا با محلول اتانول ۸۰درصد به مدت دو روز در دمای اتاق نگداری کرده وسپس از صافی عبور می دهند تا عصاره ی این محصول بدست بیاید.(جهت مطالعه ی بیشتر در مورد عصاره گیری الکلی روی عصاره گیری الکلی کلیک کرده ودر مطالب دیگر مطالعه نمایید)

فروش بره موم

چطور در تهران بره موم تهیه کنیم؟

در تهران وشهرهای مختلف ایران فروشگاههای مختلفی در زمینه فروش فرآورده های بره موم فعالیت می کنند.گروه قره داغ نیز پس از تولید وجمع آوری بره موم خام از زنبورستانهای خود و با همکاری شرکت های مختلف اقدام به تولید انواع محصولات جانبی از بره موم را می کند.جهت مشاوره وسفارش بره موم خام وفرآورده های باما درارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: سعید قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09358532659
مدیر فروش: 09145394274
شماره ثابت: 02136042715
شماره فکس: 02136042715
آدرس کانال: asal_gharedagh@
پست الکترونیکی: jagender1371@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید بره موم خالص ویژه برای عصاره سازی

بره موم برای عصاره از بره موم برای ساخت چه داروهایی استفاده میشود؟از کدام نوع …

Call Now Buttonتماس بگیرید