فروش محصولات زنبور عسل
خانه / بره موم / فروش استثنایی بره موم اصل صادراتی

فروش استثنایی بره موم اصل صادراتی

زعفران یکی از بهترین گیاهانی است که از آن نه تنها برای رنگ و طعم بخشیدن به انواع غذاها استفاده می شود، بلکه خواص دارویی آن نیز بر هیچ کسی پوشیده نیست و امروزه علم پزشکی ۱۵۰ ترکیب مختلف مانند ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها را برای زعفران شناسایی کرده اند که همگی برای سلامتی انسان ضروری می باشند؛ اما گرده گل زعفران نیز دارای خواص و ویژگی های منحصر به فرد خود می باشد و مدتی ست در بسیاری از مراکز ارائه دهنده زعفران، فروش استثنایی گرده گل زعفران صادراتی نیز آغاز شده است.

فروش استثنایی بره موم اصل صادراتی

تهیه ی بره موم اصل و باکیفیت

تهیه ی بره موم اصل و باکیفیتگرده گل زعفران در پرچم این گیاه شکل می گیرد و دارای بخش هایی مانند بخش مرکزی، دیواره درونی و دیواره بیرونی می باشد؛ در طب سنتی نه تنها برای زعفران ارزش فراوانی قائل هستند، بلکه از گرده این گل نیز استفاده کرده و آن را برای درمان بسیاری از بیماری ها به کار می برند.
در واقع گرده گل زعفران را از پوشال، دسته و پرچم گل زعفران به دست می آورند و چون بخش مهمی از گیاه زعفران به شمار می رود، در واقع دارای همان خواصی ست که خودِ زعفران از آن برخوردار می باشد.
برای تهیه ی گرده گل زعفران می توانید به فروشگاه های ارائه دهنده زعفران و انواع محصولات تولید شده بر پایه آن مراجعه نموده و اقدام به خرید نوع اصلی و با کیفیت این محصول نمایید.

کاربرد های اصلی بره موم

کسانی که از زعفران، عصاره آن و یا گرده این گل استفاده کرده اند، به خوبی می دانند که همان کاربردهایی که خودِ زعفران در آشپزی و خواص دارویی خود دارد، در وجود گرده آن نیز نهفته است.
اما اگر بخواهیم در مورد کاربرد های اصلی گرده گل زعفران سخن بگوییم، باید به موارد زیر اشاره کنیم:

  • استفاده از آن برای کنترل بیماری دیابت
  • تهیه آن به عنوان شربت و یا دمنوش و برخورداری از خواص شادی بخش آن
  • کاربرد آن به عنوان یک ادویه خوشمزه برای پخت انواع غذاها

شایان ذکر است که پزشکان برای کسانی که از بی اشتهایی رنج می برند و دچار ضعف بدنی شده اند، استفاده از گرده گل زعفران را پیشنهاد می دهند؛ چرا که این گرده، به مانند خودِ زعفران دارای خواصی می باشد که باعث تقویت اشتها شده و در طول مدت زمانی که از استفاده آن گذشت، می تواند انرژی و توان از دست رفته را به جسم بازگرداند.
همچنین کسانی که دچار بیماری های دستگاه گوارش هستند، می توانند از گرده گل زعفران در غذاهای خود استفاده کرده و از خواص شفابخش و بی نظیر آن برخوردار شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: سعید قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09358532659
مدیر فروش: 09145394274
شماره ثابت: 02136042715
شماره فکس: 02136042715
آدرس کانال: asal_gharedagh@
پست الکترونیکی: jagender1371@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید غیر حضوری و اینترنتی برهموم طبیعی

خرید غیر حضوری برهموم آیا با بره موم طبیعی سر و کار دارید؟ برهموم مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید