فروش محصولات زنبور عسل
خانه / اسید فرمیک / عمده فروش اسپری اسید فرمیک بالکان

عمده فروش اسپری اسید فرمیک بالکان

اسپری اسید فرمیک بالکان

زنبوردارها در طول کاری خود چندین سال است نشان داده اند که با هر تغییری در زندگی کنه ها در کلنی های خود باید روش های مبارزه با ان را تغییر دهند تا در صورت لزوم نوع مبارزه و رویه نگهداری خود را نسببه کلنی های خود تغییر دهند.یکی از بزرگترین دشمنان زنبورعسل که آزار زیادی به زنبودارها و خود زنبورعسل میرساند تغییرات قدرت بدنی کنه های مختلف میباشد.این موجودات ریز با اینکه هر سال توسط داروهای مختلفی کشته میشوند ،اما بازهم در فصل تخم ریزی در چرخه ی زندگی زنبورها وارد شده و آنها را هلاک میکنند.

امروزه یکی از راههای ارگانیک مبارزه با این کنه ها اسید فرمیک با درصد های مختلف زیر است:
۱-اسید فرمیک ۱۰۰
۲-اسید فرمیک ۸۵ درصد
۳-اسید فرمیک ۶۵ درصد
در این مقاله به ساختمان اسید فرمیک ۶۵ درصد به و عملکرد ان در زنبورستان ها را بررسی میکنیم تا در صورت داشتن راندمان بالا در کنه کشی از آن استفاده نماییم.

 

 

تعریف اسپری اسید فرمیک

تعاریف زیادی از این ماده ی جالب ارائه شده،اما یک تعریف کامل از این ماده به این صورت است که این ماده همان جوهر مورچه یا اسید متانوئیک به طور سیستماتیک، ساده ترین اسید کربوکسیلیک است و دارای فرمول شیمیایی HCOOH است. این ماده واسطه مهمی در سنتز شیمیایی است و به طور طبیعی تولید می شود. کلمه فرمیک از کلمه لاتین مورچه، formica بر گرفته شده است، که نشان دهنده تقطیر بدن مورچه(در زمان ترس یا دور کردن شکارچی یا مزاحم از بدن ترشح میکنند) می باشد.به استر، نمک و آنیون حاصل از اسید فرمیک، فرمات نیز گفته می شود.امروزه با توجه به کاربردهای گسترده ی این ماده نمیتوان از مورچه های طبیعت آن را استخراج نمود به همین دلیل فرمیک های امروزه همگی از اتانول استخراج میشود.

 

مدل های مختلف اسید فرمیک در صنعت

همه ی اسید ها دارای یک خلوص مشخصی دارد و اسید فرمیک نیز در بدو تولید دارای خلوص ۱۰۰ یا ۹۸ درصدی میباشد.(به طور کلی هیچ اسیدی توانایی داشتن خلوص ۱۰۰ درصدی را ندارد).امروزه با توجه به کاربدهای بزرگ این اسید آن را در مدل و درصد خلوص مختلفی ارائه میکنند تا مصرف کننده با خیال راحت بتواند در مسیر هدف خود استفاده کند.این اسید دارای درصد و محصولات زیر است:
۱-اسید فرمیک ۱۰۰ درصد
۲-فرمیک ۸۵ درصد
۳-فرمیک ۶۵ درصد
۴-به صورت اسپری و ۶۵ درصد

 

کاربردهای اسید فرمیک در زنبوداری

اسید فرمیک ها بیش از ۳۰ کاربرد در صنعت های مختلف کارایی دارد و همگی در حجم زیادی از این ماده نیازمند هستند.در زیر برخی از کاربردهای این ماده را اشاره میکنیم و مهمترین آنها در نابودی کنه ی واروآ در زنبورداری میباشد.
۱-چزم های مصنوعی
۲-در زمستان گذرانی گاوداری
۳-در عطر های مصنوعی
۴-در لاستیک سازی
۵-جلوگیری از بین رفتن ارزش مواد غذایی
۶-مواد نگهدارنده در خوراک دام و دهها کاربرد دیگر از فرمیک ها وجود دارد
۷-زمستان گذرانی زنبورها بدون کنه واروآ

 

یکی از مخربترین موجود برای زنبورعسل کنه ی واروا میباشد و دانشمندان همه ساله به دنبال یافتن ماده ی جدیدی برای نابودی آنها هستند.در چند سال اخیر نیر با معرفی اسید فرمیک به صورت مایع و اسپری توانستند به کاربرد این ماده اضافه کنند و نتیجه ی خوبی در از بین بردن کنه ها از خود نشان داده است.

 

خرید کارتنی اسپری اسید فرمیک ۶۰۰ میل

آخرین محصول اسید فرمیک همین مدل اسپری شده اش هست که توسط کشورهای مختلفی از جمله چین و بلغارستان تولید و عرضه شده است.این محصول به صورت ۶۵ درصد و در ظروف آلومینیومی ۶۰۰ میل پر شده است.در هر کارتن ۲۴ عدد از این بطری وجود دارد که تقریبا نسبت به سایر داروها و تعداد کندوهای(هر اسپری برای ۲۰۰ کندو استفاده میشود) درمانی که دارد بسیار قیمت مناسبی دارد.جهت تهیه اسید فرمیک به صورت عمده با ما در تماس باشید.

 

اسپری اسید فرمیک بالکان

راههای ارتباطی و سفارش اسپری اسید فرمیک👇👇👇👇

۱-تماس مستقیم

۲-پیام در فرم

۳-شبکه های اجتماعی

-واتس آپ

-اینستاگرام

-تلگرام

-آپارات

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: سعید قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09358532659
مدیر فروش: 09145394274
شماره ثابت: 02136042715
شماره فکس: 02136042715
آدرس کانال: asal_gharedagh@
پست الکترونیکی: jagender1371@gmail.com
Call Now Buttonتماس بگیرید