فروش محصولات زنبور عسل
خانه / گرده گل / خرید اینترنتی گرده ی گل کوهستان

خرید اینترنتی گرده ی گل کوهستان

خرید گرده گل **گرده ی گل یکی از محصولات معجزه آسای زنبور عسل می باشد که باتکنولوژی ساده قابل برداشت بوده وبا توجه به ساختار فوق العاده پیچیده ومفید در درمان بسیاری از بیماریها واز طرفی به عنوان مواد غذایی در جهت تقویت ایمنی بدن مورد استفاده قرار می گیرد .

  • ساختار فیزیکی گرده ی گل
  • نحوه ی مصرف گرده برای افراد دیابتی

ساختار فیزیکی گرده ی گل

خرید گرده گل

به اندازه ی تمامی گلهای موجود درطبیعت گرده ی گل وجود دارد ازطرفی هر ترکیبی که گل مربوط به گرده داشته باشد خود گرده نیز آنهارا دارا خواهد بود.اندازه گرده در طبیعت از یک میکرون تا ۲/۰میلیمتر واز رنگهای تقریبا سفیدتاسیاه متغیر می باشد.با اطلاع از ساختار گرده گل می توانیم از خواص درمانی ان استفاده ی بهتری داشته باشیم.تقریبا ۳۵درصد ساختار گرده ی گل پروتئین می باشد واین مقدار عددقابل توجهی هست بیشتر پروتئین های گرده ی گل از اسید آمینه هایی هست که بدن انسان از ساختن آنها عاجز است.

از جمله ی این اسید آمینه ها(لوسین،فنیلالانین،والین سیستین،تیروزین و….. ارزش غذایی گرده‌ی گل را زمانی می‌توان تعیین کرد که به نقش هر یک از پروتئین‌ها  و خواص هر یک از اسید آمینه ها پی ببریم،چون گرده ی گل تمامی اسیدآمینه های یک سلول زنده را دارا هست واز طرفی با شناخت این خواص، می‌تواند طرح روشن‌تری از ارزش غذایی و درمانی گرده گل را به ما بدهد.

در پی ترکیبات گرده ی گل علاوه بر۳۵درصد پروتئین موجود درگرده حدودا ۴۰ درصدنشاسته و لاکتوز ۵ درصد لیپیدها،۵درصد رطوبت ودرصد باقی مانده هنوز کشف نشده است.

ترکیبات غذایی و ویتامینی این محصول به شکل زیر می باشد.

۱-تمامی ویتامبن خانواده ی B

۲-ویتامین های A-C-E

۳-مواد معدنی ازجمله پتاسیم،کلسیم،منیزیم وبرخی عناصر ریز …

۴-مواد رنگی طبیعی

خرید گرده گل

نحوه ی مصرف گرده گل برای افراد دیابتی

همان طور که در ساختار گرده به اسید آمینه های گرده اشاره شد حال در مورد نحوه استفاده از گرده در درمان دیابت را بررسی می کنیم. با علم به ساختار این محصول  می تواند گرده گل را به عنوان یک مکمل غذایی در روند درمان بیماری های متعددی اثرگذار به شمار ببرد.

گرده گل به دلیل مواد معدنی موجود در درون خود بخشی از نیاز بیماران مبتلا به بیماری های خاص را بدون آسیب رساندن به بدن تامین می کند. درمان بیماری دیابت از جمله مواردی است که گرده گل می تواند در خلال آن نقش مهمی را ایفا کند. با توجه به اینکه بیماران دیابتی مجاز به خوردن هر نوع خوراکی در روند درمانی خود نیستند.

بیمار در راستای درمان دیابت خود نمی تواند هر چیزی را مثل سابق میل کند. به دلیل پرهیز های شدید درمان این بیماری کمی دشوار به نظر می رسد.ازطرفی پرهیز شدید در مورد دیابت باعث می شود برخی مواد معدنی واملاح طبیعی به صورت اندازه جذب بدن نشود.از طرفی به خاطر این نخوردن ها برخی مواد به عنوان مکمل توسط بیماران مصرف می شود تا مشکل جذب مواد معدنی در روند درمان دیابت بر طرف گردد.چون بدن در دوره درمان به شدت ضعیف می شود توصیه می شود در استفاده از مکمل تا حد امکان از مکمل های طبیعی وارگانیک استفاده شود که دراین میان گرده گل به دلیل داشتن عناصر لازم برای افراد دیابتی بهترین مکمل در زمان درمان می باشد.

خرید گرده گل

اما مصرف گرده به دلیل  ارگانیک و قوی بودن باید اولا به صورت مداوم وبه طور منظم استفاده شود یعنی برای نتیجه گرفتن نباید مقطعی وغیر همزمان استفاده شود ثانیا به دلیل حساس بودن بدن بیماران مبتلا به دیابت حتما در خصوص دوز مصرف ومدت دوره با پزشک باتجربه مشورت شود تا هم درمان سریعتر انجام گیرد وهم مشکلات دیگری نیز پدیدار نشود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: سعید قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09358532659
مدیر فروش: 09145394274
شماره ثابت: 02136042715
شماره فکس: 02136042715
آدرس کانال: asal_gharedagh@
پست الکترونیکی: jagender1371@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید گرده گل با عطر و طعم عالی

خرید گرده گل عالی همه ی افراد سعی دارند از بهترین محصولات زنبورعسل مصرف نمایند …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید