فروش محصولات زنبور عسل
خانه / گون / فروش عمده عسل گون درکمترین زمان

فروش عمده عسل گون درکمترین زمان

این روزها به دلیل خواص بی نظیر و در دسترس بودن بیش از اندازه عسل گون افراد زیادی در این بازار مشغول به فعالیت هستند.عسل گون یکی از بهترین و پرطرفدارترین عسل در بین ایرانی ها بوده و برای درمان انواع بیماری و عفونت ها از آن به وفور استفاده می کنند.

فروش عسل گون

در اکثر شهرهای بزرگ فروشگاهها و مغازه های زیادی اقدام به فروش انواع عسل گون انجام می دهند که در واقع نوعی خدمت رسانی و تضمین سلامت مردم هر منطقه محسوب می شود گروه قره داغ یکی از بزرگترین تولید کننده عسل گون در شمالغرب کشور بوده و هر ساله عسل گون در حجم بسیار زیاد تولید و به بازار عرضه می کنند.عسل گون نسبت به نوع گیاه گون در هرمنطقه ای بسیار متفاوت است.

برفرض مثال عسل گون زرد با عسل گون بنفش و صورتی تفاوت زیادی دارد.لذا در صورتی که فروشنده ای ادعا داشته باشد عسلش گون هست ولی طبق تجربه ی مصرف کننده متفاوت باشد نباید قضاوت کرد چون عسل های گون بسیار متنوع هستند.گیاه گون استان لرستان به مراتب با استان اردبیل و آذربایجان تفاوت زیادی دارد.اکثر عسل های موجود و قابل فروش توسط گره قره داغ از نوع گیاه گون زرد و بنفش می باشد.برای خرید انواع عسل گون با بیشترین درجه خلوص گون به صورت عمده و خرده از هرنقطه ای از ایران با گروه ما در ارتباط باشید.

خواص دارویی عسل گون

مناسب برای افراد دیابتی

به طورکلی هر شیرینی برای افراد دیابتی بسیار مضر است چون دیابت حاصل از انسولین و قند خون بسیار زیاد ایجاد می شود و درمان قطعی با تغذیه هنوز مشخص نشده است ولی از آنجا که عسل گون دارای قند مضر بسیار پایین هست افراد دیابتی برای بهره مند شدن از خواص عسل میتوانند از عسل گون استفاده کنند.

فروش عمده عسل

کنترل فشارخون

عسل گون به دلیل سرشار از انتی اکسیدان موجب جلوگیری از ایجاد اختلالات قلبی و عروقی در بدن شده که به طبع آن باعث حبس هورمون استرس می شود و درنهایت باعث کاهش فشار خون در بدن می شود.

درمان تومور سرطانی

تاکنون عسل طبیعی به طورقطع موجب درمان سرطانی نشده است ولی طبق آزمایشات و بررسی های نشان داده شده افراد سرطانی که از عسل خصوصا عسل گون مصرف کرده اند رشد سلولهای سرطانی به مراتب کاهش پیدا کرده بود.

خرید عسل گون

یکی از خصوصیات خرید عسل بسته بندی آن می باشد.برای جابجایی و راحتی و جلوگیری از تخریب و شکستگی ظروف عسل در انتقال به شهرهایی بامسافت زیاد برای خریدمقدار کم از ظروف پلاستیکی و برای عمده نیز باید از حلبی های ۲۷ کیلویی تصفیه شده و یا تصفیه نشده استفاده کرد.

فروش عمده عسل

خالص ترین عسل گون را از ما بخواهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: سعید قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09358532659
مدیر فروش: 09145394274
شماره ثابت: 02136042715
شماره فکس: 02136042715
آدرس کانال: asal_gharedagh@
پست الکترونیکی: jagender1371@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خریدعسل گون درجه ی یک اینترنتی

یکی ازراههای تهیه کردن انواع عسل به خصوص عسل طبیعی گون ازطریق اینترنت وفضاهای مجازی است.برای همن امر گروه ما به صورت آنلان و مجازی محصولات و راه ارتباطی خود را با راحترین راه ممکن در اختیار مصرف کنندگان محصولات زنبورعسل قرارداده است تا در سریع ترین راه ممکن نیاز خریدار را بر طرف کند.

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید