فروش محصولات زنبور عسل
خانه / عسل چهل گیاه / خریدعسل طبیعی چهل گیاه باقیمت عمده

خریدعسل طبیعی چهل گیاه باقیمت عمده

پس از عسلهای تک گل این عسل های چهل گیاه یا هزار گیاه هستند که بیشترین مصرف و فروش را دارند.آیا عسل چهل گیاه همانند تک گل عطر و بوی خاصی دارد؟در پاسخ به این سوال باید گفت این عسلها در کجا برداشت شده است زمانی تعداد گلها باهم ترکیب شوند و یک عسل بسیار خوشمزه تولید کنند قطعا طعم و ارزش غذایی بالایی خواد داشت ولی از نظر بوی به معطری عسل تک گل نخواهدبود.

جایگاه عسل چهل گیاه

در اکثر نقاط جهان بیشترین تولید و مصرف عسل مربوط به چهل گیاه هست و دلیل آن نیز فقط دردسترس بودن مراتع آن می باشد.این عسل در اکثر نمایندگی های فروش و مغازه های مختلف در دسترس بوده و از فروش بالایی برخوردار هست.از نظرقیمت نیز یکی از ارزانترین عسلهای طبیعت است.معمولا گلهای منشاء آن می تواند از اکالیپتوس، قنقال ،کاکتی ،یونجه ،مریم گلی ،گل گاو زبان و گون باشد.اگر یک طبقه بندی ساده ای داشته باشیم،بعد از عسل وحشی و تک گل سومین جایگاه در بین مصرف کنندگان دارد.

بازار داغ عسل چهل گیاه

عسل چهل گیاه

عسل چهل گیاه در رده ی بالای تغذیه ای قرار دارد و اگر کسی کمی قدرت خرید بالایی داشته باشد،معمولا از عسل چهل گیاه استفاده می کند.این نوع عسل ها در بنکداری ها و در میدان های تره بار با اوزان بالایی به صورت عمده خرید و فروش می رسد و افراد زیادی از آن سود می برند.گروه قره داغ با فروش زیاد و با قیمت مناسب توانسته گوشه ای از این بازار را در اختیار داشته باشد.یکی از راههای تامین عسل مورد نیاز سفارش و یا خرید از اینترنت و یا فضاهای مجازی است و گروه قره داغ این مسیر را برای مصرف کنندگان میسر نموده است.

عسل چهل گیاه در تهران

عسل چهل گیاه

اکثر عسلهای تولید شده در ایران از نوع چهل گیاه بوده و هرکدام از مناطق دارای عسل متفاوتی هستند و این تفاوت به راحتی در طعم و رنگ مشخص است،بر فرض مثال عسل های سمت کرمانشاه و غرب کشور تیره ترین رنگ و گاهی رنگ سیاه به خود را دارند ولی عسلهای سمت شرق به رنگ زرد و کمی نیز شل هستند و علت این تفاوت و گیاهان و آب و هوای منطقه است و هیچ کدام نسبت به هم برتری ندارد.ولی عده با سو استفاده از بی اطلاعی مردم عزیز خصوصا در تهران عسل های تیره تر را با قیمت های بسیار بالا نسبت به بقیه می فروشند و این مکر انها صرفا از تعریف و تمجید عسل در مورد رنگ و غلظت آنها می باشد.دوستانی که عسل طبیعی زیاد مصرف می کنند با گروه قره داغ تماس بگیرند تا در مورد خصوصیات و قیمت گذاری عسل اطلاعات لازم را دریافت بکنند تا در دام ای افراد سودجو نیفتند.گروه قره داغ در تهران دارای انبار عسل بوده و عسل مورد نیاز افراد را بدون حضور آنها و با سفارش مشتری به درب منزل انها ارسال می کند.

خواص عسل چهل گیاه

عسل چهل گیاه
از معدود خواص دارویی عسل چهل گیاه به موارد زیر اشاره می کنیم:
نفخ را کاهش می دهد
بهبود عملکرد معده و روده می شود
از بین برنده ی دردهای مفاصل و استخوان
ایمنی بدن را تقویت می کند
کاهش دردهای سینه و کم کردن سرفه
کاهش کم خونی
مقوی حافظه
انرژی بخش(دلیل این اتفاق در بدن به خاطر داشتن طبع گرم آن است)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: سعید قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09358532659
مدیر فروش: 09145394274
شماره ثابت: 02136042715
شماره فکس: 02136042715
آدرس کانال: asal_gharedagh@
پست الکترونیکی: jagender1371@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عسل چهل گیاه با کیفیت عالی

یکی از بهترین مواد غذایی که در جهان به صورت طبیعی توسط زنبور عسل تولید می شود عسل می باشد. عسل ها نمونه های مختلفی دارند. عسل چهل گیاه یکی از مرغوب ترین، عالی ت

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید